قوانین و مقررات سیبنال

قوانین و مقررات زیر این توافقنامه دربرگیرنده تمامی مقررات میان کاربران و تحلیل گران و سیبنال می‌باشد. ثبت نام شما در سایت سیبنال به منزله قبول این توافقنامه می‌باشد.

سیبنال کاملاً در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند و رعایت کلیه قوانین در این سایت الزامی است. این قوانین دربرگیرنده فهرست مصادیق محتوای مجرمانه می‌باشد.

1. درباره سیبنال

به سیبنال خوش آمدید. سیبنال شبکه هوشمند تحلیل، آموزش و تبادل اطلاعات بازار رمز ارزها است که در آن تحلیل گران و سرمایه گذاران در جهت کسب آگاهی و درآمد، ضمن جلوگیری از هیجانات و ضررهای احتمالی با یکدیگر به صورت شفاف همکاری و گفت و گو میکنند. سیبنال توسط شرکت ویرا عصر اوراسیا مدیریت میشود و هر گونه دسترسی و استفاده از خدمات آن توسط این شرکت تامین میشود. از کاربران گرامی انتظار میرود قبل از ثبت نام در سیبنال، مفاد ضوابط و مقررات را به دقت مطالعه و پس از آن اقدام به ثبت نام نمایند. استفاده از وب سایت سیبنال و هر گونه خدمات آن به معنای پذیرش ضوابط و مقررات ذیل بوده و شما با پذیرش این ضوابط و مقررات پذیرفته اید که محدودیت هایی داشته باشید. بدیهی است در صورت عدم پذیرش این قوانین شما پذیرفته اید که از وب سایت سیبنال و خدمات آن استفاده نخواهید کرد. سیبنال این حق را برای خود محفوظ نگه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق بروز رسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. این تغییرات و بروز رسانی ها از طرق مختلف به اطلاع کاربران خواهد رسید؛ با این وجود انتظار میرود کاربران محترم این شرایط و ضوابط را مطالعه نمایند و از آخرین تغییرات آن آگاه شوند. لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به وبسایت سیبنال به معنای پذیرش و موافقت شما با این تغییرات است. هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار ترتیب اثر داده می‌شود. کاربران محترم میتوانید هر گونه سوال و ایراد نسبت به قبول این شرایط و ضوابط را از طریق بخش پشیتبانی با ما در میان بگذارید.

2. شرایط و ضوابط

مرحله نخست جهت استفاده از خدمات سیبنال و فعالیت در آن، ثبت نام در سیبنال میباشد. در حین فرآیند ثبت نام ممکن است برخی اطلاعات از قبیل نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه و آدرس ایمیل مورد نیاز باشد. شما با پر کردن بخش های مورد نیاز متعهد میشوید که اطلاعات وارد شده دقیق، صحیح و بروز میباشد. با تکمیل فرآیند ثبت نام و قبول شرایط و ضوابط مربوطه، شما عضوی از سیبنال خواهید بود و امکان استفاده از خدمات سیبنال و بخش های مختلف سیبنال را خواهید داشت.

نام کاربری و نام مستعار شما به هنگام ثبت نام در شبکه اجتماعی سیبنال نشان داده خواهد شد. بنابراین از به کار بردن کلمات خارج از عرف و ناپسند که معنا و مفهوم مناسبی ندارند خودداری بفرمایید. در صورت مشاهده چنین مواردی حساب کاربری شخص مسدود خواهد شد.

در انتخاب نام کاربری به هنگام ثبت نام در سیبنال دقت بفرمایید. امکان تغییر آن وجود ندارد.

تصویر پروفایل شما میبایستی مناسب فرهنگ و عرف جامعه باشد. تصاویر نامناسب از پروفایل شما حذف خواهند شد. هم چنین استفاده از تصاویر اشخاص برجسته و شناخته شده که باعث گمراهی کاربران شود ممنوع میباشد.

درج شماره تلفن( شخصی یا سازمانی) و هرگونه لینک صفحات مجازی از قبیل اینستاگرام، تلگرام، لینکدین و سایر شبکه های مجازی چه در صفحه گفتگوها و چه در توضیحات صفحه شخصی کاربری در سیبنال اکیداً ممنوع میباشد. در صورت مشاهده ضمن حذف پیام، اخطاری مبنی بر عدم رعایت قوانین به شخص ارسال خواهد شد.

مسِئولیت درج پیام در سیبنال به عهده شماست. کلیه پیام ها قابل پیگیری بوده و امکان حذف و ویرایش پیام وجود ندارد. در درج پیام دقت لازم را داشته باشید.

کاربران گرامی توجه داشته باشند در هنگام استفاده از مطالب درج شده در وب سایت های دیگر و همچنین سخنان افراد دیگر حتی الامکان منبع آن را ذکر کنند. در صورت عدم رعایت حقوق معنوی مولفین و ناشرین، مسئولیتی متوجه سیبنال نبوده و کلیه مسئولیت آن به عهده فرد درج کننده آن میباشد. در صورت اعتراض صاحب اثر، پست درج شده ضمن ارسال اخطار به کاربر حذف خواهد شد. صاحب اثر حق شکایت از فرد درج کننده اطلاعات را دارد و سیبنال این حق را برای خود محفوظ میداند که در صورت صدور مجوز قانونی، اطلاعات کاربر را در اختیار مراجع قانونی قرار دهد.

نگهداری از محرمانه بودن رمز، شماره تلفن همراه و یا آدرس ایمیل شما به عهده شخص شما بوده و مسئولیت استفاده هر شخص دیگر از نام کاربری و گذر واژه شما به عهده شما بوده و در صورت عدم رعایت قوانین ممکن است به لغو دائم حساب کاربری شما منجر شود.

هرگونه استفاده از اطلاعات هویتی و ثبت نامی شخص یا اشخاص دیگر اکیدا ممنوع میباشد. شما میباست در صورت مشاهده چنین موضوعی در سریع ترین زمان ممکن مراتب را به سیبنال گزارش دهید. در غیر این صورت، مسئولیت کلیه عواقب آن یا سوء استفاده های احتمالی متوجه شخص شماست.

استفاده از سیبنال در موارد زیر ممنوع میباشد:

برای هر گونه اهداف غیر قانونی

برای تشویق دیگران به مشارکت در امور غیر قانونی

برای نقض هر گونه حقوق مالکیت مادی، معنوی و فکری وب سایت و حقوق مالکیت مادی، معنوی و فکری دیگران

برای هر گونه تبعیض یا سوء استفاده یا آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، ناتوانی جسمی و ...

برای نشر اطلاعات نادرست یا گمراه کننده که اثر مخرب دارد

برای جمع‌آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی و هویتی دیگران و استفاده غیر مجاز و غیر قانونی از آن

این حق برای سیبنال محفوظ است که به دسترسی و استفاده اعضا بنا به تشخیص خود برای این قبیل موارد و نقص قوانین پایان دهد.

سیبنال این حق را دارد که بنا به صلاحدید خود هر محتوایی را که غیر قانونی،تهاجمی، همراه با تهدید، مختل کننده حقوق دیگران و در تضاد با این شرایط و ضوابط باشد، ویرایش و یا حذف کنیم.

شما می‌پذیرید که نظرات شما غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید و در تضاد با حقوق دیگران و این شرایط و ضوابط نباشد.

در صورت عدم رعایت شرایط و ضوابط مذبور و دریافت اخطار های پیاپی از طرف بخش پشتیبانی، سیبنال این حق را دارد که حساب کاربری شما را بنا به صلاحدید از چند روز تا چند هفته غیر فعال نماید. در صورت تکرار پیاپی حساب کاربری شما مسدود خواهد شد.

3- سلب مسئولیت

تمام مسئولیت محتوایی از قبیل محتوای متنی، تصویری، صوتی یا ویدیویی، و هرگونه پاسخگویی به ادعاها و نظرات مطرح شده توسط اشخاص حقیقی و حقوقی به عهده منتشرکننده آن است و شرکت ما هیچگونه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.

سیبنال به هیچ عنوان ضمانت نمی کند که اطلاعات منتشر شده در این سایت، دقیق، کامل، بروز یا بدون خطا باشد.

سیبنال به هیچ عنوان صحت اطلاعات منتشر شده در سایت به خصوص در شبکه اجتماعی سیبنال را تایید نمیکند و نظرات و گزارش های منتشر شده در سیبنال را به هیچ عنوان توصیه به خرید، فروش یا نگهداری سهام یا رمز ارز خاصی نمیداند و مسئولیت استفاده از این اطلاعات را به عهده شخص کاربر میداند.

همچنین سیبنال هیچ گونه مسئولیتی در قبال هر گونه استفاده از مطالب منتشر شده در وب سایت را بر عهده نمیگیرد

این شرکت حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی می‌کند و هر گونه اطلاعاتی که از طریق استفاده شما از سیبنال یا خدمات آن ارائه گردیده است، مربوط به سیاست حفظ حریم خصوصی این شرکت میباشد. شبکه اجتماعی سیبنال محلی برای اشتراک ایده ها و نظرات فعالین بازارهای مالی است. ما در تلاش برای ایجاد محیطی سالم، آزاد و به دور از قوانین سخت و محدود کننده جهت تعامل سرمایه گذاران و تحلیل گران هستیم. بدون شک همراهی شما با ما در این مسیر در سالم سازی و حفظ این محیط کمک قابل توجهی خواهد کرد.