بخش پرسش های متداول سیبنال

در این صفحه می توانید پرسش های متداول کاربران سیبنال را مشاهده فرمایید.

سیبنال شبکه هوشمند تحلیل، آموزش و تبادل اطلاعات بازار رمز ارزها است که در آن تحلیل گران و سرمایه گذاران در جهت کسب آگاهی و درآمد، ضمن جلوگیری از هیجانات و ضررهای احتمالی با یکدیگر به صورت شفاف همکاری و گفت و گو میکنند.

در سیبنال، تحلیل گر پیش از هر اقدامی میبایست صفحه شخصی خود را تکمیل و مدارک مورد نیاز را بارگذاری کند. سپس توسط کارشناس احراز هویت شده و پس از تایید نهایی میتواند فعالیت خود را شروع کند. شبکه هوشمند سیبنال این امکان را فراهم می کند تا سیگنال هایی که از طرف تحلیل گران در دسترس عموم قرار می گیرد را رهگیری نموده و صحت به هدف رسیدن سیگنال را ارزیابی کند و به آن امتیاز دهد. بدین ترتیب، مخاطب می‌تواند درهرلحظه تاریخچه تحلیل و سیگنال های تحلیل‌گر را مشاهده و بررسی و نسبت به انتخاب وی اقدام نماید. از اصلی‌ترین و مهم‌ترین مزیت های سیبنال که می‌توان آن را به عنوان یک زیرساخت مستحکم و مهم دانست، داشتن مجوزهای لازم جهت ایجاد اعتبار واطمینان مخاطب است. با داشتن مجوز، مخاطب از تایید هویت و اصالت تحلیل گر اطمینان حاصل کرده و به سرمایه‌گذاری شفاف و به دور از هیجانات کاذب کمک خواهد کرد.

جهت ارتقا حساب کاربری خود به حساب کاربری تحلیل گری میبایست مدارک هویتی از قبیل تصویر کارت ملی، تصویر صفحه اول شناسنامه خود را بارگذاری نمایید. همچنین جهت برداشت وجه از کیف پول سیبنال اطلاعات بانکی از قبیل شماره کارت، شماره حساب و شماره شبا الزامی است.

سیبنال توسط شرکت ویرا عصر اوراسیا به شماره ثبت 55993 مدیریت میشود و در پارک علم و فناوری فارس مستقر بوده و عضو نظام صنفی رایانه ای استان فارس میباشد. سیبنال به حفظ اطلاعات شخصی کاربران متعهد است و به هیچ وجه این اطلاعات را مگر در موارد حقوقی و قانونی و ثبت شکایات در اختیار شخص یا سازمانی قرار نخواهد داد. اولویت سیبنال کسب رضایت مخاطبین است.

پس از ارائه تحلیل و سیگنال توسط تحلیل گر و تایید آن توسط تیم پشتیبانی سیبنال، سرمایه گذار میتواند با پرداخت هزینه تعیین شده از جزییات بیشتر آن سیگنال آگاه شود و اقدام به سرمایه گذاری کند. درآمد حاصل از هر سیگنال پس از کسر کارمزد به حساب تحلیل گر واریز میشود.

پس از تایید سیگنال توسط تیم پشتیبانی سیبنال، امکان ویرایش یا حذف آن وجود ندارد. لطفا اطلاعات سیگنال خود را با دقت وارد نمائید. درصورت اشتباه در ثبت اطلاعات سیگنال، عواقب کار به عهده تحلیل گر بوده و در امتیاز تحلیل گر موثر خواهد بود.

برای فعالیت در بازار ارز دیجیتال، با توجه به اینکه تاکنون مرجعی جهت صدور گواهینامه مرتبط ایجاد نشده است نیازی به بارگذاری مدرک نیست و تحلیل گران میتوانند در این بازارها به فعالیت بپردازند.

سیبنال به دنبال قیمت گذاری دستوری بر روی سیگنال ها، تحلیل ها، اشتراک های ماهانه و بسته های آموزشی که از سوی تحلیل گران در دسترس مخاطبان قرار میگیرد نمی باشد و این قیمت گذاری را برعهده ارائه دهنده ی این خدمات یعنی تحلیل گر می داند و انتظار دارد که مخاطب با آگاهی، و با کمک امکاناتی که سیبنال برای وی در نظر گرفته بهترین انتخاب را داشته باشد. از جمله این امکانات میتوان به امتیازی که خود سیبنال به تحلیل گر میدهد و امتیازاتی که کاربران به تحلیل گر میدهند اشاره کرد. سرمایه گذار با توجه به وضعیت بازار و میزان ریسک مورد انتظار و امتیازات کسب شده توسط تحلیل گر، می‌تواند تحلیل‌گر خود را جست و جو و با مقایسه امتیازات کسب شده و هزینه تعیین شده توسط وی جهت ارائه خدمات، بهترین گزینه ممکن را انتخاب نماید.

کاربرانی که تمایل به دریافت تحلیل و سیگنال غیر رایگان از تحلیل گران فعال در سیـبنال را دارند میتوانند علاوه بر پرداخت از طریق کارت های اعتباری عضو شتاب از طریق کیف پول سیـبنال نیز اقدام به خرید نمایند. درواقع کیف پول سیـبنال برای تسهیل روند استفاده از خدمات سیبـنال برای کاربران ایجاد شده است.

میزان کارمزد دریافتی از تراکنش های انجام شده به میزان سطح تحلیل گر بستگی دارد. در هنگام برداشت وجه این میزان کارمزد نشان داده خواهد شد.سیبنال کارمزد را بر حسب سطح تحلیل گر تعیین میکند.

هر فرد، سرمایه گذار باشد یا تحلیل گر، پس از ثبت نام در سیبنال یک کد اختصاصی خواهد داشت که میتواند با ارسال آن برای دوستان و سایر افراد و هم چنین فعالیت در سیبنال با کسب امتیاز از مزایایی چون تخفیف در خدمات و جوایز در قرعه کشی بهره مند شود.

خیر. سیبنال مشاوره ای در خصوص خرید یا فروش ارز دیجیتال نمیدهد بلکه با احراز هویت تحلیل گران و رتبه بندی آنان بر اساس عملکرد آنان به مخاطب این فرصت را میدهد تا با آگاهی بیشتری اقدام به سرمایه گذاری کند.

صرافی سیبنال سامانه خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال در وب سایت سیبنال میباشد. در این روش ضمن مشاهده قیمت های لحظه ای ارزهای دیجیتال، سفارش شما بلافاصله ثبت میشود و نیازی به صرف زمان برای قبول سفارش شما از طرف شخصی دیگر نیست.

پس از ثبت نام در سیبنال امکان خرید و فروش فوری ارزهای دیجیتال برای شما فراهم است. به منظور استفاده از تمامی امکانات صرافی از جمله برداشت وجه نیاز است تا در پنل کاربری از منوی ارتقا به حساب کامل معامله گری نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایید. شما با انتخاب ثبت نام کامل میتوانید بدون محدودیت های ذکر شده به خرید و فروش و برداشت ارزهای دیجیتال خود اقدام نمایید.

برای این منظور، پس از تایید حساب معامله گری شما توسط سیبنال، میتوانید ارز دیجیتال خود را انتخاب کرده و با کلیک بر روی گزینه خرید مراحل بعدی را طی کنید. در مرحله پرداخت، چنانچه کیف پول تومانی شما شارژ باشد پرداخت شما به صورت آنی با درخواست شما تکمیل میشود. در غیر این صورت میبایست ابتدا کیف پول تومانی خود را شارژ و پس از آن فرآیند خرید شما تکمیل میشود.

با توجه به اینکه فرآیند فروش به صورت آنی انجام میشود امکان لغو سفارش فروش وجود ندارد.

با توجه به محدودیت های شبکه انتقال در خرید و فروش و تبدیل کوین و کارمزد شبکه، حداقل مبلغ سفارش خرید و فروش برای هر ارز متفاوت میباشد. به هنگام سفارش چنانچه مبلغ درخواستی کمتر از مبلغ مورد نظر باشد با پیغام خطا رو به رو خواهید شد.

برای این منظور کافی است از طریق کارت های شتاب خود نسبت به شارژ کیف پول تومان خود اقدام نمایید و پس از آن ارز دیجیتال مورد نظر خود را خریداری نمایید. لازم به ذکر است کارت بانکی بایستی به نام شما بوده و از قبل از طریق منوی مالی بخش حسابهانسبت به ثبت آن اقدام نمایید.

پس از خرید، ارز دیجیتال خریداری شده بلافاصله به آدرس کیف پول ارزی شما در سیبنال ارسال میشود. در صورتی که بخواهید ارز خریداری شده را به کیف پول شخصی خود واریز نمایید از طریق گزینه واریز درخواست شما ثبت شده و در سریعترین زمان پس از صحت اطلاعات وارد شده به کیف پول شما واریز میشود. همواره در وارد کردن آدرس کیف پول و نوع شبکه دقت لازم را داشته باشید. در صورت بروز اشتباه، کوین خریداری شده شما از دست میرود و امکان بازیابی آن وجود ندارد.

درخواست های برداشت تومان صرفا در روزهای کاری انجام میگیرد و نهایتا تا 72 ساعت کاری طول خواهد کشید. بخش پشتیبانی سیبنال درخواست شما را بلافاصله پس از صحت مشخصات تایید و برای تکمیل به شبکه بانکی ارجاع میدهد.

با توجه به محدودیت های شبکه انتقال در خرید و فروش و تبدیل کوین و کارمزد شبکه، حداقل مبلغ سفارش خرید و فروش برای هر ارز متفاوت میباشد. به هنگام سفارش چنانچه مبلغ درخواستی کمتر از مبلغ مورد نظر باشد با پیغام خطا رو به رو خواهید شد.

کیف پول ارزی سیبنال درست مانند سایر کیف پول های رایج ارز دیجیتال، به منظور نگهداری و خرید و فروش امن ارزهای دیجیتال قابل معامله در صرافی سیبنال ایجاد شده است. امنیت این کیف پول بسیار بالا بوده و کاربران ایرانی هیچ نگرانی از بابت مسدود شدن دارایی یا از دست رفتن آن نخواهند داشت. کاربران سیبنال از این کیف پول جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی سیبنال استفاده میکنند.موجودی تمامی ارزهای واریزی شما در این بخش قابل مشاهده است.

در حال حاضر نزدیک به150 ارز دیجیتال در صرافی سیبنال قابل معامله است و تمامی آنها قابلیت نگهداری در کیف پول ارزی سیبنال را دارند.

به منظور تامین حداکثری امنیت دارایی های کاربران، ما از کیف پول سخت افزاری که بالاترین امنیت را در بین کیف پول ها دارد استفاده میکنیم. امکان هک چنین کیف پولی تقریبا صفر است و هیچ گونه خطری متوجه دارایی کاربران سیبنال نخواهد شد. نگهداری دارایی شما در این کیف پول مشمول هیچگونه هزینه ای نبوده و هر زمان که شما درخواست انتقال دارایی های خود به کیف پول دیگری را داشته باشید در سریع ترین زمان ممکن انجام میگیرد.

در حال حاظر همکاران ما در بخش پشتیبانی از ساعت 8 صبح تا 20 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. در سایر ساعات شبانه روز میتوانید از طریق پست الکترونیک سیبنال پیام خود را ارسال نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایید.
پست الکترونیک پشتیبانی سیبنال: Info@sibnal.com
تلفن پشتیبانی سیبنال: 28423562-021