Decentraland
  • تحلیل ارز مانا
  • دیسنترالند (MANA)
  • تحلیل گر موضوع:

    داود احمدی
توضیحات:

خوب ارز مانا که حوزه متاورس اصلی ترینشون است در حال شکست روند نزولی خودش است قبلش یه نکته قابل ذکر هست که فیسبوک که دیشب باعث ریزش بازار شد سر حوزه متاورس بود که امروز به خاطر همون ارز های متاورسی کمتر رشد دادن نسبت به بقیه و تا چند وقت میتونن درگیر این شوک باشند. خوب بریم تحلیل:  RSI  زود تر شکوند خط نزولی خودش رو و اینکه خود ارز یه استاپ هانت فوق العاده داشت و پولبک زد بهش که درست بودن الگو رو نشون میده و حمایت مووینگ 200 اگر بتونه بالای خط روند رو تثبیت کنه تا موووینگ 100 و مقاومت اولش میتونه رشد داشته باشه. 
 

 

جدیدترین سیگنال ها

New Signals

جدیدترین تحلیل ها

New Analysis

راهنمای سیگنال و تحلیل
حد سود ( هدف ) چیست ؟

حد سود به محدوده ای از قیمت گفته می شود که تحلیل گر بر اساس تحلیلی که بر روی سهم انجام می دهد٬ آن محدوده را برای ذخیره ی سود و خروج از سهم مناسب پیش بینی می کند.

حد ضرر چیست ؟

حد ضرر یا حد توقف زیان به معنی آن است که وقتی کاهش قیمت سهام به حد مشخص و تعیین‌ شده‌ای رسید، باید آن را بفروشیم تا از ضرر بیشتر جلوگیری شود.‌

نقطه ورود چیست ؟

بازه قیمتی که تحلیل گر ، بنابر نوع استراتژی خود این بازه را مناسب ترین نقاط برای شروع معامله در نظه می گیرند ، خارج از این بازه معالمه خرید یا فروش باز نفرمایید.

طول دوره ؟

بازه مورد انتظاری که تحلیل گر برای سیگنال یا تحلیل خود در نظر می گیرد و بهتره است تا اتمام آن دوره بعد از شروع معامله با توجه به حد ضرر منتظر بمانید. اولویت اول با حد ضرر است در صورتی که حد ضرر به قیمت برخورد کند بهتر است منتظر نمانده و معامله را ببندیم

وضعیت اعتبار ؟

سامانه سیبنال ، سیگنال های مختلف را به صورت هوشمند مورد ارزیابی قرار می دهد ، در صورتی که سیگنالی به حد ضرر برخورد کند یا دوره اعتبار آن اتمام شود و یا به هدف برسد، برای خریدار سیگنال پیامک ارسال شده و همچین وضعیت سیگنال تغییر می کند.