Bitcoin
  • تحلیل تایم فریم روزانه ارز بیت کوین
  • بیت کوین (BTC)
  • تحلیل گر موضوع:

    جواد حقیقت
توضیحات:

همان طور که در چارت روزانه بیت کوین مشاهده میکنید الگوی مثلث افزایشی Ascending Triangle رو به پایین شکسته شده و علاوه بر این شکست رو به پایین اندیکاتور MACD نیز نشان دهنده ریزش قیمت بیت کوین است. RSI نیز در ناحیه OVERSOLD یا اشباع فروش قرار دارد و انتظار میرود در ادامه قیمت بیت کوین باز هم ریزش داشته باشد. ضمن این که اندیکاتور EMA(Exponential Moving Average) نیز نشان دهنده ناحیه مقاومتی بر سر راه بیت کوین است.

 

جدیدترین سیگنال ها

New Signals

جدیدترین تحلیل ها

New Analysis

راهنمای سیگنال و تحلیل
حد سود ( هدف ) چیست ؟

حد سود به محدوده ای از قیمت گفته می شود که تحلیل گر بر اساس تحلیلی که بر روی سهم انجام می دهد٬ آن محدوده را برای ذخیره ی سود و خروج از سهم مناسب پیش بینی می کند.

حد ضرر چیست ؟

حد ضرر یا حد توقف زیان به معنی آن است که وقتی کاهش قیمت سهام به حد مشخص و تعیین‌ شده‌ای رسید، باید آن را بفروشیم تا از ضرر بیشتر جلوگیری شود.‌

نقطه ورود چیست ؟

بازه قیمتی که تحلیل گر ، بنابر نوع استراتژی خود این بازه را مناسب ترین نقاط برای شروع معامله در نظه می گیرند ، خارج از این بازه معالمه خرید یا فروش باز نفرمایید.

طول دوره ؟

بازه مورد انتظاری که تحلیل گر برای سیگنال یا تحلیل خود در نظر می گیرد و بهتره است تا اتمام آن دوره بعد از شروع معامله با توجه به حد ضرر منتظر بمانید. اولویت اول با حد ضرر است در صورتی که حد ضرر به قیمت برخورد کند بهتر است منتظر نمانده و معامله را ببندیم

وضعیت اعتبار ؟

سامانه سیبنال ، سیگنال های مختلف را به صورت هوشمند مورد ارزیابی قرار می دهد ، در صورتی که سیگنالی به حد ضرر برخورد کند یا دوره اعتبار آن اتمام شود و یا به هدف برسد، برای خریدار سیگنال پیامک ارسال شده و همچین وضعیت سیگنال تغییر می کند.