Polkadot
  • سبد میان مدت ارز دوم پولکادات
  • پولکادات (DOT)
  • تحلیل گر موضوع:

    داود احمدی
توضیحات:

خوب وقتی پولکادات اسمش میاد کمتر کسی میشه نشناستش و کسی ندونه داخل WEB.3 است و جدیدا با ارز فایل کوین داره داخل متاورس میشه و داره کم کم بزرگ بزرگ تر میشه خودش به تنهایی پیشتاز این حوزه است 1000 دلار میشه بهش اختصاص داد اما تکنیکال میشه دید داخل روند نزولی است اما شیب فروشندگان کم شده و کم کم داره خریداران خودی نشون میدن منطقه 16.50 تا 14 منطقه خریداران نهنگ ها است و پایین این همش استاپ هانت و زدن استاپ است پس داخل این منطفه میشه خرید کرد. یه خط روند بلند صعودی داره که یه بار هم واکنش داده بود چند وقت پیش اهداف هم مشخص شده کم ریسک ترین پوزیشن میتونه نامیده شود.


جدیدترین سیگنال ها

New Signals

جدیدترین تحلیل ها

New Analysis

راهنمای سیگنال و تحلیل
حد سود ( هدف ) چیست ؟

حد سود به محدوده ای از قیمت گفته می شود که تحلیل گر بر اساس تحلیلی که بر روی سهم انجام می دهد٬ آن محدوده را برای ذخیره ی سود و خروج از سهم مناسب پیش بینی می کند.

حد ضرر چیست ؟

حد ضرر یا حد توقف زیان به معنی آن است که وقتی کاهش قیمت سهام به حد مشخص و تعیین‌ شده‌ای رسید، باید آن را بفروشیم تا از ضرر بیشتر جلوگیری شود.‌

نقطه ورود چیست ؟

بازه قیمتی که تحلیل گر ، بنابر نوع استراتژی خود این بازه را مناسب ترین نقاط برای شروع معامله در نظه می گیرند ، خارج از این بازه معالمه خرید یا فروش باز نفرمایید.

طول دوره ؟

بازه مورد انتظاری که تحلیل گر برای سیگنال یا تحلیل خود در نظر می گیرد و بهتره است تا اتمام آن دوره بعد از شروع معامله با توجه به حد ضرر منتظر بمانید. اولویت اول با حد ضرر است در صورتی که حد ضرر به قیمت برخورد کند بهتر است منتظر نمانده و معامله را ببندیم

وضعیت اعتبار ؟

سامانه سیبنال ، سیگنال های مختلف را به صورت هوشمند مورد ارزیابی قرار می دهد ، در صورتی که سیگنالی به حد ضرر برخورد کند یا دوره اعتبار آن اتمام شود و یا به هدف برسد، برای خریدار سیگنال پیامک ارسال شده و همچین وضعیت سیگنال تغییر می کند.